Sterowanie radiowe T3 RxDin

Przyciskowe sterowanie do dźwigów, suwnic, żurawi, betoniarek i innych aplikacji z dwoma dwustopniowymi przyciskami oraz przyciskiem wyboru, przyciskiem START i STOP.

3 lata GWARANCJI

DOSKOŁA ERGONOMIA
Specjalnie zaprojektowana, ergonomiczna obudowa nadajnika jest praktyczna i łatwa do przechowywania   w miejscu pracy. Niewątpliwą zaletą nadajników seri T są kompaktowe wymiary (174 x 85 x 37 mm) oraz niska waga (350g). Przyciski są tak zaprojektowane, że mogą być bez problemowo obsługiwane nawet w rękawicach roboczych (?21mm). Wyraźne i rozpoznawalne symbole są widoczne nawet, gdy klawisze są już zużyte.

BATERIA:
Żywotność baterii spełnia  największe oczekiwania. Nadajnik zasilany jest przez wewnętrzną baterię o dużej pojemności, który zapewnia 1000 godzin pracy, co oznacza koniec z tradycyjnym ładowaniem. Bateria jest łatwo wymienialna i zawsze dostępna oczywiście w rozsądnej cenie. Alternatywnie można zastosować, standardowe baterie AA (alkaliczne lub akumulatory 1.5V 1.2V) mogą być zastosowane wraz z dostarczonym  adaptatorem.

BEZPIECZEŃSTWO:
Seria T jest zgodna z normą EN 300220-1 i regulacją dla klasy 1, która przedstawiona jest specyfikacjami bezpieczeństwa, sprzęt radiowy ma być certyfikowany jako wysoce niezawodny. Produkt wykonany jest w całości we Włoszech i spełnia wszystkie odpowiednie dyrektywy europejskie dotyczące bezpieczeństwa w miejscu pracy.
Uruchomione urzadzenia mogą być ustawione na małą moc, tak aby pilot działał tylko na maszynę w bliskiej odległości. Moc transmisji może być zmniejszona ograniczając zakres działania i zwiększając autonomię pilota.

JAKOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ:
Przyciski są wykonane z mieszanki kauczuku o specjalnych właściwościach, która gwarantuje wysoką elastyczność i odporność, nawet w najcięższych warunkach pracy. Wszystkie elektroniczne i mechaniczne elementy są zaprojektowane, zbudowane i przetestowane, tak aby zapewnić maksymalną wytrzymałość urządzenia w drastycznych warunkach temperaturowych, w zakresie od -20 ° C do +70 ° C.
NYLONOWA obudowa pilota zdalnego sterowania daje doskonałą ochronę przed uderzeniami i upadkami nawet przy niskich temperaturach. Jest również odporna na kwasy, oleje i chemikalia, o stopniu ochrony IP65 przed pyłem i wodą.

ODBIORNIK
Odbiorniki Rx DIN T7 jest przeznaczony do instalacji bezpośrednio w panelu elektrycznym maszyny.

SZYBKA I PROSTA INSTALACJA
Istnieje możliwość zmiany na pilocie zdalnego sterowania częstotliwości za pomocą nadajnika z ustawieniem kanału, który jest wskazywany przez diody LED. Jest również możliwa zmiana funkcji automatycznego wyłączania, poziomu częstotliwości radiowej, słabego sygnału uruchamiania i pomocnicze komendy w miarę potrzeb użytkownika. Odbiornik nie musi być elektronicznie programowany i użytkownik nie musi przełączać zworek wewnątrz urządzenia.

PARAMETRY TECHNICZNE

Częstotliwość: 869.700 - 870.000 MHz, 11 kanały, 25 KHz
Częstotliwość: 433.050 - 434.790 MHz, 60 kanały, 25 KHz
Kod Hamminga :> 4
Maksymalna liczba komend jedoczesych 8
Czas reakcji na komendę: 50 ms
Stop / Czas pracy w sytuacjach kryzysowych: 50 ms
Passive czas reakcji w sytuacji zagrożenia: 1 s
Zakres regulacji: ok.. 100 m
Praca i temperatura przechowywania: -20 ° C do +70 ° C

Nadajnik
Modulacja: FM Manchester kod
Sygnał wyjściowy: Od 1 do 10 mW
Oscylator: cyfrowy PLL
Antena: Zintegrowana
Zasilanie: 3,6 Vdc
Pobór mocy: od 13,5 mA do 24 mA
Bateria: Li 3,6 V 16,5 Ah
Praca baterii: Ponad 1000 godzin (20 ° C)
Ostrzeżenie o niskim poziomie baterii: 30 godzin
Obudowa ochrony: IP65
Wymiary: 174x85x37 mm (dł. x szer. x wys.)
Waga: 350 gr.

Odbiornik
Odbiornik radiowy: pojedyńczy procesor
Antena: zintegrowana
Pojemność przekaźnika Command: 4A / 115 Vac
Zatrzymanie zdolności Przekaźnika: 4A / 115 Vac
Zasilanie: 10-30 Vdc 1,0
24-48 Vac / Vdc 0,4
48-115Vac/Vdc 0,4
Modulbox T7 do montażu w rozdzielnicy na listwie DIN / IP20
Wymiary: 158x90x75 mm (DxSxW)

Zestaw zawiera:
- Nadajnik T3
- Odbiornik RxDin
- Antena Active 2 wraz z kablem antenowym

Produkt dostępny.

Tagi: EDin, REMdevice, sterowanie radiowe, nadajnik, odbiornik, pilot, Windex, Holding

Zapytaj o produkt

 

Windex Holding 2018. All right reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.